İletişim Saatleri:  Hafta İçi  08:00‑18:00   Hafta Sonu 10:00‑17:00
Çağrı Merkezi:  0212 669 74 74

Casper bilgisayar yetkili servisi olan firmamız sizlere en hızlı ve en uygun fiyatlarda casper bilgisayar teknik servis imkanları sunmaktadır. Casper Servisi kaliteli, tecrübeli ve alt yapılı kadrosuyla sizleri Casper Teknik Servis ve ürününüzün tamiri bakımı konularında memnun bırakıyor.

Sadece Casper Markalı ürünlerinizde değil tüm marka bağımsız ürünlerinizde tamir bakım ve onarımlarında hizmet vermekteyiz. Casper Teknik ServisCasper TabletCasper TelefonCasper Notebook ve OEM toplama bilgisayarlarınızın bakım ve onarım gibi teknik servislerinde her türlü konuda hizmet vermektedir.

Sektörde 12 Yıllık tecrübe ile kendini sürekli yenileyen ve geliştiren, bilgisayar odaklı değişimleride yakından takip eden firmamız teknolojinin her geçen gün geliştiği bir alan olan bilgisayar tabanlı hizmetlerde, firmalara, şirketlere yerinde eğitimler, yerinde servisbakım anlaşmaları ile müşterilerine tüm istanbul genelinde hizmet vererek kaliteli hizmet sunmaktadır.

Casper bilgisayar teknik servis merkezimiz İSTANBUL / Esenyurt olup tüm TÜRKİYE genelinde sizlere hizmet vermektedir. Firmamız tecrübeli Kadrosu ile dinamik bir yapı oluşturmak, Sorunlarınıza hızlı çözümler üretmek ve siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktadır.

Casper Bilgisayar konusunda gerekli bütün eğitimleri almış deneyimli servis personelimiz, müşterilerimize en hızlı çözümü sunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve daha iyi bir hizmet vermek her zaman öncelikli hedefimizdir.

2017

2018

2019

2020

Bizimle sorunlarınız için her konuda iletişime geçebilirsiniz.
Deneyimli ve konusunda profesyonel ekibimiz, gerek bilgilendirme gerek servis konularında size en hızlı yoldan yardımcı olacaktır.

Casper Cihazınızla İlgili Sorun Mu Var!